Nagrody

 • 1. Flotowy lider innowacyjności 2019
  Santander Leasing został uhonorowany nagrodą „Flotowy Lider Innowacyjności” podczas konferencji „Flotowe Trendy 2019”. Doceniony został najlepszy produkt finansowy wspierający eko-mobilność – leasing 100% na finansowanie aut elektrycznych.

 • 2. Instytucja roku 2018
  Santander Leasing Instytucją roku 2018! W ramach badania usług instytucji finansowych eksperci portalu MojeBankowanie.pl sprawdzili jakość obsługi Klientów firmowych w 16 bankach – w tym m.in. proces uzyskania finansowania w postaci leasingu. Oprócz wizyty informacyjnej dotyczącej warunków, eksperci skorzystali z oferty i faktycznie (jako realni przedsiębiorcy) wnioskowali o finansowanie, aby tym samym rzetelnie i wnikliwie ocenić ofertę, szybkość procesów oraz poziom jakości obsługi.

 • 3. Najlepsze OWUL na rynku
  Kolejny rok z rzędu Santander Leasing (jeszcze jako BZ WBK Leasing) zajął pierwsze miejsce w rankingu Ogólnych Warunków Umów Leasingu, co oznacza, że są przejrzyste i bezpieczne dla Klientów

 • 4. Portfel Wprost
  Santander Leasing (jeszcze jako BZ WBK Leasing) otrzymał nagrodę za produkt Autoleasing, który stanowi wsparcie dla małych i średnich przedsiębiorstw i ułatwienie dostępu do finansowania również startupom, czyli firmom, które dopiero rozpoczęły działalność. W ramach Autoleasingu młode firmy mogą sfinansować nowy albo używany samochód osobowy lub ciężarowy. Finansowanie jest dostępne w maksymalnie uproszczonej procedurze opartej na kryterium przedmiotu, co oznacza bardzo krótką ścieżkę decyzyjną. W nowopowstałych firmach przedsiębiorcy najczęściej sami odpowiadają za wszystkie aspekty prowadzonej działalności i bardzo istotny jest dla nich czas, stąd w ramach oferty Santander Leasing formalności wymagane do zawarcia umowy ograniczone zostały do minimum.

 • 5. Nagroda Banking Forum
  Wyróżnienie zostało przyznane za „wprowadzanie nowych standardów finansowania inwestycji: transparentność wobec Klientów i wzrosty znacząco przebijające rynek czwarty rok z rzędu"

 • 6. Bank przyjazny dla przedsiębiorców
  Tytuł został przyznany m.in. dzięki ofercie Santander Leasing (jeszcze jako BZ WBK Leasing), która stanowiła istotny czynnik aplikacji konkursowej. Jest to wyróżnienie dla instytucji, które konsekwentnie podnoszą standardy obsługi dla Klientów SME.