Z napędem 4x4

Na strzelnicy Koła Łowieckiego Knieja w Krotoszynie odbyło się spotkanie, które jest przykładem aktywnej synergii współpracy pomiędzy Bankowością Oddziałową, Siecią Vendorską i dostawcą. Przedstawiona została specjalna oferta leasingu dotycząca finansowania samochodów.

Oferta leasingu i kredytu gotówkowego

Podczas tego wydarzenia klienci mieli okazje zapoznać się ze specjalnie przygotowaną ofertą leasingu i kredytu gotówkowego, testowali samochody z napędem 4X4 oraz rywalizowali w zawodach strzeleckich. Dla najlepszych uczestników spotkania ufundowane zostały nagrody, wśród których znalazł się w pełni zatankowany samochód do wykorzystania na weekend, ufundowany przez naszego partnera biznesowego.

- Pierwszy raz zgromadziliśmy klientów z różnych branż i segmentów, klientów instytucjonalnych i klientów detalicznych, także dla wielu z nich była to pierwsza okazja, aby poznać osobiście twarze banku i spółki leasingowej – skomentowała Ewa Pogoda, dyrektor 1 Oddziału w Krotoszynie, jedna z inicjatorek spotkania.

Zaprezentowane samochody cieszyły się dużym zainteresowaniem klientów, którzy mogli je przetestować i przekonać się jak zachowuje się napęd 4X4 zarówno podczas normalnej przejażdżki, jak i na leśnej, błotnistej trasie.

Jolanta Koralewicz i Teresa Krzak, inicjatorki spotkania, odpowiadają na pytanie dotyczące wniosków na przyszłość: - Przychylne komentarze ze strony klientów są inspiracją do zorganizowania kolejnego spotkania już na większą skalę i na pewno zgodnie z zasadą „w jedności siła”. Po raz pierwszy zostało zorganizowane spotkanie łączące siły 3 oddziałów pracujących na lokalnym rynku oraz spółki leasingowej.

Udział w tym przedsięwzięciu wzięli również przedstawiciele naszej Spółki Leasingowej: Piotr Chrobot, dyrektor Sieci Dystrybucji, Tomasz Szczublewski, Makroregionalny Doradca Leasingowy, Karolina Długiewicz – Bankowy Doradca Leasingowy i Tomasz Karolak, Wiodący Doradca Leasingowy.

Oficjalnym partnerem wydarzenia był dostawca samochodów Firma Auto Centrum LIS S.J. Stefan i Lidia Lis z Kalisza, dealer samochodów marek t.j.: Mitsubishi, Hyundai, Dacia i Renault. W spotkaniu uczestniczyła również firma zajmująca się sprzedażą akcesoriów i sprzętu łowieckiego.

1 i 2 Oddział w Krotoszynie, 1 Oddział w Koźminie Wielkopolskim