Wystartował AKPIL FINANCE

Od stycznia br. rolnicy zainteresowani zakupem nowoczesnych maszyn rolniczych firmy AKPIL mogą skorzystać z atrakcyjnego programu finansowania fabrycznego AKPIL FINANCE. Jest to wygodne rozwiązanie pozwalające znacznie szybciej i na atrakcyjnych warunkach cenowych sfinalizować nowe inwestycje w specjalistyczne maszyny rolnicze. Partnerem finansowym programu został BZ WBK Leasing, lider w sektorze finansowania Maszyn i Urządzeń w Polsce.

Firma AKPIL jest wiodącym producentem maszyn rolniczych w Polsce, które służą rolnikom już od ponad 40 lat. – W swojej ofercie posiadamy 40 różnych typów maszyn uprawowych w tym: pługi, agregaty uprawowe, brony talerzowe oraz kombajny ziemniaczane, kosiarki czy opryskiwacze. Z naszego zakładu produkcyjnego w Pilźnie rocznie wyjeżdża 14 tys. maszyn rolniczych, które powstają w oparciu o nasze własne, oryginalne i nowoczesne rozwiązania konstrukcyjnemówi Kazimierz Anioł, Przez Zarządu P.P.U.H. AKPIL. – Dzięki świetnej współpracy z profesjonalnym partnerem jakim jest BZ WBK Leasing, wieloletni lider w finansowaniu maszyn i urządzeń rolniczych w kraju, mogliśmy wspólnie opracować tak korzystny program finansowaniadodaje Kazimierz Anioł.

Oferta finansowania fabrycznego AKPIL FINANCE daje klientom wiele korzyści m.in. oszczędność czasu, ponieważ finansowanie dostępne jest u autoryzowanych dealerów firmy AKPIL i w blisko 900 oddziałach Banku Zachodniego WBK zlokalizowanych na terenie całego kraju.

AKPIL FINANCE to korzystna alternatywa dla zakupu gotówkowego. Rolnicy mogą skorzystać z oferty pożyczki na atrakcyjnych cenowo warunkach w trzech wariantach:

  • 5 x 20% na 12 miesięcy i udziałem własnym na poziomie 20% i kwartalnych ratach spłaty,
  • 5 x 20% na 24 miesiące i udziałem własnym na poziomie 20% i półrocznych ratach spłaty,
  • 4 x 25% na 18 miesięcy i udziałem własnym na poziomie 25% i półrocznych ratach spłaty.

Koszt obsługi pożyczki to tylko 1 zł doliczona do każdej raty.

- Do naszych klientów w całej Polsce docieramy poprzez sieć ponad 70 mobilnych Doradców ds. Agrobiznesu. Są to osoby dedykowane tylko do tego sektora, które świetnie znają specyfikę pracy rolników - mówi Tomasz Górski, menedżer rynku rolnego w BZ WBK Leasing. - Nasi doradcy pomagają w znalezieniu najlepszych rozwiązań finansowych, mając na względzie specyfikę gospodarstwa - dodaje Tomasz Górski.

Rolnicy, oprócz specjalnej oferty programu AKPIL FINANCE, mogą również skorzystać z szerokiej gamy produktów ubezpieczeniowych, np. ubezpieczenia GAP, które zapewnia ochronę przed stratą finansową w przypadku kradzieży lub zniszczenia finansowanego środka trwałego, czy też ubezpieczenia Bezpieczna Rata zapewniającego spłatę raty w wypadku nieprzewidzianych wydarzeń losowych.

Więcej informacji mediom udziela:

Maciej Sokołowski
Biuro Prasowe BZ WBK Leasing
Kom: +48 795 520 960
E-mail: msokolowski@compress.com.pl