STIGA w leasingu 101%

Od listopada klienci kupujący kosiarki samojezdne i maszyny wielofunkcyjne marki STIGA mogą skorzystać z „Leasingu 101%” na wybrane modele. Finansowanie fabryczne uruchomione przez BZ WBK Leasing we współpracy z dystrybutorem marki STIGA - to program, który pozwala nabyć wysokiej jakości sprzęt ogrodniczy. To już kolejny program finansowania fabrycznego w tym roku, którego partnerem finansowym został BZ WBK Leasing.

Oferta „Leasing 101%” to oferta skierowana do przedsiębiorców, którzy szukają na rynku wysokiej jakości sprzętu w atrakcyjnej cenie.

- Od lat oferujemy naszym klientom wysokiej jakości sprzęt ogrodniczy – mówi Marcin Liszyński, dyrektor handlowy Global Garden Products, dystrybutora marki Stiga w Polsce. – Zdecydowaliśmy się na nawiązanie współpracy z doświadczonym podmiotem w zakresie finansowania. Nasz partner, BZ WBK Leasing, specjalizuje się w finansowaniu maszyn i urządzeń proponując klientom sprawdzone rozwiązania, a do tego od lat jest liderem sprzedaży w tym segmencie – dodaje Liszyński.

- Leasing 101% jest alternatywą dla zakupu za gotówkę. Finansowanie udzielane jest na 36 miesięcy, udział własny to jedynie 20%, a wykup 7% – mówi Edyta Bartosiak, koordynator programów ogólnopolskich w BZ WBK Leasing. – Przy pomocy programu, szybko i bez zbędnych formalności można zostać użytkownikiem pięciu modeli maszyn STIGA wraz z dodatkowym osprzętem uzupełniającym: STIGA Park 340 MWX, Park PRO 740 IOX, Estate 6102 HW, Estate 7122 HWS oraz Estate 9122 XWS – dodaje Edyta Bartosiak.

Oferta dostępna jest zarówno u dilerów marki STIGA. Można z niej skorzystać również u blisko 400 doradców z mobilnej sieci sprzedaży, którzy docierają do klientów w całej Polsce. Finansowanie sprzętu STIGA jest uzupełnieniem dotychczasowej oferty BZ WBK Leasing związanej z finansowaniem sprzętu komunalnego. W ramach „Leasingu 101%” jest również możliwość skorzystania z szerokiej gamy produktów ubezpieczeniowych, np. ubezpieczenia GAP, które zapewnia ochronę przed stratą finansową w przypadku kradzieży lub zniszczenia finansowanego środka trwałego, czy też ubezpieczenia Bezpieczna Rata zapewniającego spłatę raty w wypadku nieprzewidzianych wydarzeń losowych.