Santander Leasing rozpoczyna współpracę z inFakt - dostawcą rozwiązań księgowości online

Santander Leasing, jedna z największych spółek leasingowych w Polsce, nawiązał współpracę z firmą inFakt, dostarczającą szeroki wachlarz usług w swojej aplikacji księgowości online. Przedsiębiorcy korzystający na co dzień z usług inFaktu będą mieli dostęp do promocyjnej oferty leasingu, którą przygotowano na start kooperacji.

Dzięki współpracy z Santander Leasing klienci inFaktu po podpisaniu umowy leasingowej otrzymają możliwość prowadzenia jej przez rok bez wybranych opłat. Bezpłatna będzie zmiana harmonogramu spłat raty leasingowej, zmiana waluty umowy, zabezpieczenia umowy, przygotowania aneksu, wystawienie duplikatu polisy ubezpieczeniowej, kopii umowy czy homologacji. Santander Leasing nie naliczy także opłat za za wydanie pierwszej karty paliwowej a dodatkową korzyścią z posiadania karty paliwowej będzie rabat na paliwo - 5 groszy brutto od ceny za każdy zatankowany litr paliwa oraz odroczony termin płatności. Warunkiem skorzystania z oferty promocyjnej jest złożenie przez klientów inFakt wniosku umieszczonego w aplikacji.

- Obserwujemy, że trend związany z wykorzystywaniem usług księgowości online rok do roku stale rośnie, szczególnie w segmencie małych i średnich przedsiębiorstw. Dlatego cieszy nas nawiązanie współpracy z inFaktem i przygotowanie optymalnej dla przedsiębiorców propozycji inwestowania w pojazdy, potrzebne do codziennego funkcjonowania praktycznie każdej firmy. Dla Santander Leasing jest to zarazem możliwość dotarcia do nowych klientów zainteresowanych finansowaniem inwestycji – mówi Daniel Mrozek, dyrektor departamentu partnerstwa strategicznego i marketingu w Santander Leasing.

- Realizujemy kolejny krok w naszym rozwoju, dostarczając klientom za pośrednictwem aplikacji nie tylko narzędzia niezbędne do prowadzenia księgowości, ale również usługi dodatkowe, takie jak finansowanie inwestycji na promocyjnych zasadach. Jest to dla nas istotne, ponieważ po zakończonym sukcesem procesie integracji usług oferowanych przez naszą Spółkę z kontami firmowymi oferowanymi przez Santander Bank Polska w 2018 roku, poszerzamy naszą współpracę z Santander Leasing – podkreśla Wiktor Sarota, Prezes zarządu firmy inFakt.