Offroad 4x4 z Toyota Wiśniewski

Warszawska Strefa Off Road stała się miejscem spotkania Warszawskiego Regionu Banku i Oddziału Regionalnego Warszawa BZ WBK Leasing oraz partnera biznesowego Toyota W&J Wiśniewski z klientami naszego Banku. Off-roadowa inicjatywa miała na celu dalsze budowanie dobrych relacji z naszymi klientami.

Spotkanie, pomimo początkowo nie sprzyjającej deszczowej aury, przebiegło w bardzo przyjaznej, wesołej atmosferze. Uczestnicy spotkania mieli okazję przejażdżki autami terenowymi w warunkach ekstremalnych z profesjonalnie przygotowanymi instruktorami z Toyoty. Na miejscu zadbano również o apetyty gości zaostrzone wcześniejszymi emocjami - serwowano dania z grilla i napoje przygotowane również przez partnera tego wydarzenia, czyli Toyotę W&J Wiśniewski.

Goście wyszli bardzo zadowoleni. Do niektórych osób szczególnie uśmiechnęło się szczęście. Klient zaproszony osobiście przez Katarzynę Szymańską, dyrektor 2 Oddziału w Markach wygrał nową Toyotę Land Cruiser na weekend z zatankowanym do pełna bakiem paliwa.

Z zaproszonych 67 firm ze wszystkich klientów Banku przybyło 32 klientów wraz z osobami towarzyszącymi i dziećmi, bo atrakcji dla nikogo nie brakowało. Zdecydowana większość zaproszonych gości bo aż 15 firm pochodziła z 8 Regionu w Warszawie.

Opracowując wspólnymi siłami scenariusz tego wydarzenia chcieliśmy postawić nie tylko na dobrą zabawę, ale także zależało nam na tym aby pokazać wszystkim oddziałom Banku, że warto skorzystać z podobnej formuły budowania długofalowych korzyści oraz nawiązywania dobrych relacji tak z klientami jak i partnerami biznesowymi, z którymi współpracujemy. Na tej kanwie jesteśmy w stanie zbudować trwały biznes a także otwarty i szczery kontakt na linii My-Klient-Dostawca. Na takich fundamentach opieramy budowę Banku Nowej Generacji.

BZ WBK Leasing