Nowoczesne finansowanie fabryczne przyczep rolniczych

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rolników, którzy decydują się na zakup przyczep marki METALTECH, od października 2015 r. BZ WBK Leasing uruchomił program Finansowanie METALTECH. To nowatorskie rozwiązanie, dzięki któremu szybko i na atrakcyjnych cenowo warunkach można sfinalizować inwestycje związane z zakupem przyczep. Jest to już trzeci program finansowania fabrycznego w tym roku, którego partnerem finansowym został BZ WBK Leasing, lider w sektorze finansowania Maszyn i Urządzeń w Polsce.

- Finansowanie fabryczne to nowoczesne rozwiązanie, dzięki któremu polscy rolnicy oprócz informacji o maszynie, otrzymują w punkcie sprzedaży w pełni dopasowaną ofertę pożyczki. Oznacza to znaczną oszczędność część czasu, który jest dla rolników bardzo istotny. Poza korzyściami finansowymi zapewniamy klientom sektora agro sprawną obsługę, a liczbę wymaganych dokumentów ograniczyliśmy do niezbędnego minimummówi Tomasz Górski, menedżer rynku rolnego w BZ WBK Leasing.

Finansowanie METALTECH to korzystna alternatywa dla zakupu gotówkowego. Promocyjna pożyczka, która dostępna jest w dwóch wariantach. Oferta 50/50 z udziałem własnym 50% na okres 12 miesięcy pozwala rolnikowi spłacić finansowaną przyczepę dopiero po roku jej użytkowania. Druga wersja pożyczki 4 x 25% z udziałem własnym na poziomie 25% na okres 18 miesięcy daje możliwość rozłożenia spłaty pożyczki w półrocznych ratach. W obu przypadkach oprocentowanie wynosi 0%, a jedyny koszty pożyczki, to tylko 1 złotówka doliczana do każdej raty.

- Do naszych klientów w całej Polsce docieramy poprzez sieć 400 mobilnych Doradców Finansowych, w tym 70 mobilnych Doradców ds. Agrobiznesu, którzy są dedykowani tylko do tego sektora i świetnie znają specyfikę pracy rolników. Oferta dostępna jest także we wszystkich punktach sprzedaży METALTECH oraz w blisko 900 oddziałach Banku Zachodniego WBK, zlokalizowanych na terenie całego krajudodaje Jacek Zwierski, dyrektor sprzedaży ds. rynku rolnego w BZ WBK Leasing.

Klienci, którzy skorzystają z finansowania METALTECH mogą również skorzystać z szerokiej gamy produktów ubezpieczeniowych, np. ubezpieczenia GAP, które zapewnia ochronę przed stratą finansową w przypadku kradzieży lub zniszczenia finansowanego środka trwałego, czy też ubezpieczenia Bezpieczna Rata zapewniającego spłatę raty w wypadku nieprzewidzianych wydarzeń losowych.

***

BZ WBK Leasing jest częścią grupy kapitałowej BZ WBK. Jako uniwersalny leasingodawca oferuje finansowanie szerokiej gamy środków trwałych klientom z sektora MŚP oraz dużym firmom i klientom korporacyjnym.

Firma specjalizuje się w finansowaniu maszyn i urządzeń, nieruchomości oraz środków transportu. Uzupełnienie oferty stanowią atrakcyjne pakiety ubezpieczeniowe oraz karty paliwowe.

BZ WBK Leasing kładzie duży nacisk na jakość oferowanych produktów i świadczonych usług oraz na rzetelność i transparentność we współpracy ze swoimi kontrahentami.

Więcej informacji mediom udziela:

Maciej Sokołowski
Biuro Prasowe BZ WBK Leasing
Kom: +48 795 520 960
E-mail: msokolowski@compress.com.pl

***

"METALTECH" to spółka założona w 1992 roku. Należy do czołówki polskich producentów maszyn i urządzeń znajdujących zastosowanie w rolnictwie, budownictwie i leśnictwie. Wysoka jakość wyrobów oraz ich niezawodność są doceniane przez użytkowników, dzięki czemu stale poszerza się grono odbiorców. Przedsiębiorstwo uczestniczy w wielu wystawach krajowych i zagranicznych, na których odnosi sukcesy otrzymując nagrody i wyróżnienia. Poprzez gęstą sieć dealerów w Polsce i za granicą wyroby Metaltech-u spotykane są na obszarze całej Europy i świata, docierają do tak egzotycznych krajów jak Kenia czy obszary pod kołem podbiegunowym. "Metaltech" od wielu lat jest również dostawcą części i podzespołów dla europejskich kolei państwowych i wewnętrznych kolei zakładowych oraz innych konstrukcji wykonanych ze stali węglowej, nierdzewnej i aluminium. Dzięki szeroko zakrojonym inwestycjom, nowoczesnemu parkowi maszynowemu oraz kadrze ponad 290 doświadczonych pracowników zakład jest liczącym się pracodawcą na rynku lokalnym i krajowym.