Dni Otwarte Leasingu

W dniach 20-21 marca 2014 roku w I Oddziale Banku Zachodniego WBK S.A w Koźminie Wielkopolskim odbyły się Dni Otwarte Leasingu. Podczas wydarzenia Klienci zapoznali się z specjalnie przygotowaną ofertą leasingu, testowali samochody oraz mieli szansę wziąć udział w losowaniu nagrody specjalnej, jaką był w pełni zatankowany samochód do wykorzystania na weekend, ufundowany przez dostawcę Auto Centrum LIS s.j.

Organizatorem Dni Otwartych była Pani Teresa Krzak – dyrektor 1 Oddziału w Koźminie Wielkopolskim. - To pierwsze tego typu wydarzenie organizowane przez Nasz Oddział Banku, dlatego tym bardziej cieszy mnie jego pozytywny odbiór przez Klientów. Dni Otwarte to doskonała okazja do zaprezentowania Naszej oferty leasingu na zakup nowych modeli samochodów, a dla odwiedzających do zdobycia niezbędnej wiedzy od ekspertów.

Inicjatorem Dni Otwartych Leasingu była Pani Karolina Długiewicz, Doradca Leasingowy BZ WBK Leasing. - Cała konwencja tego wydarzenia odbyła się pod hasłem „Leasingu”. Zakup nowego samochodu to poważna decyzja i niejednokrotnie wiąże się ze sporym wydatkiem finansowym. Leasing jest uniwersalną formą finansowania inwestycji, polegającą na uzyskaniu potrzebnego środka trwałego bez konieczności jego zakupu na własność a tym samym angażowania pełnego kapitału jakiego ten środek wymaga.Tego typu wydarzenia są świetną okazją do tego, aby przedstawić zarówno nowym, jak i obecnym Klientom możliwości jakie daje leasing.

Oficjalnym partnerem wydarzenia był dostawca samochodów Auto Centrum LIS S.J. Stefan i Lidia Lis z Kalisza, dealer samochodów marek t.j.: Mitsubishi, Hyundai, Dacia i Renault, który uatrakcyjnił imprezę.

Wiosenna pogoda dopisała, a na Dni Otwarte Leasingu odwiedziło liczne grono zainteresowanych Klientów.

Już wkrótce odbędą się kolejne wydarzenia skierowane dla Klientów BZ WBK S.A. i BZ WBK Leasing wzbogacone o nowe atrakcje.